Deelnemers

39 equipes

Klasse
Sociëteit
Merk
Type
Bouwjaar
Teamnaam
Bestuurder
Navigator
Cabriolet KNZ&RV Muiden PORSCHE 911 CARRERA 2002 F&F Frank Hoogendijk Florence Sluis
Cabriolet KNZ&RV Muiden SAAB SAAB 9-3 2002 Rally Meisjes Wies Mensink Roos Reedijk
Cabriolet KNZ&RV Muiden PEUGEOT 206 2003 Belle-mère & Belle-fille Dominique Smelt-Janssen Veronica Smelt-Verheul
Cabriolet KNZ&RV Muiden FIAT 124 SPIDER 2000 USA 1980 Has & Kas en route Kasper Verhoek Hasmik Vardanian
Cabriolet KNZ&RV Muiden JAGUAR CARS JAGUAR XK CONVERTIBLE 2006 Team Kloosjes HARMAN KLOOS Robin Kloos-van Grootel
Cabriolet KNZ&RV Muiden VOLVO C70 2013 Belle Mare B. Kleerekoper M.m. Kleerekoper - Verwey
Cabriolet Koninklijke IGC LOTUS LOTUS ELISE (LHD & RHD) 1999 Fast Forward 1 Aart Sprikkelman Nader te bepalen
Cabriolet NLS De witte MERCEDES-BENZ E 200 2014 Eva Maria Mennes Ruud van Ettinger Eva Maria Mennes
Cabriolet NLS De witte VOLKSWAGEN GOLF CABR. 66 KW E2 1994 The Blue Wave Tony van der Togt Julienne van der Togt
Sportklasse KNZ&RV Muiden MG B 1972 Alpinisten Willem-Hein Vunderink Maurits Douwes Dekker
Sportklasse KNZ&RV Muiden Alfa Romeo 1600GT 1966 Zubli K.J. de Clercq Zubli I.A.V. de Clercq Zubli - Van de Wijngaert
Sportklasse KNZ&RV Muiden LANCIA GRAN TURISMO 1956 De Serière/Kout Victor de Serière Klaas Kout
Sportklasse Koninklijke IGC MG B 1978 The Greens Robin Cook Quirine Langeveld
Sportklasse Koninklijke IGC AUSTIN HEALEY SPRITE MK 1V 1969 Kralingen Hans Visser Daniel Sikkens
Sportklasse KR+ZV De maas Jaguar MK 1 1959 "Statler and Waldorf Jan Willem Bom Robert Jan Lijdsman
Sportklasse KR+ZV De maas MG B 1979 Verhoeff Theo Verhoeff Maurits Verhoeff
Sportklasse KR+ZV De maas JAGUAR E TYPE 4.2 1969 Team Verhoef Adriaan Verhoef onbekend
Sportklasse KR+ZV De maas Mercedes 230 SL 1963 Van Rhijn Bas van Rhijn Sandra van Rhijn
Sportklasse KR+ZV De maas MERCEDES-BENZ 230 SL 1964 Van Der Giessen - Verbeek Maurits van der Giessen Dirk Verbeek
Sportklasse KR+ZV De maas PORSCHE 928 1980 Automotion Ralf Hauweling Roderick van 't Hoff
Sportklasse NLS De witte VOLVO 144 1971 Groot-Oord Eric Grootveld Jaap van Oord
Sportklasse NLS De witte FIAT 124 SPIDER 2000 USA 1980 pc storm PC Storm Robbert-Jan Lugard
Tourklasse KNZ&RV Muiden JAGUAR 3.8 1961 De Yntema’s Steven Yntema Chris Yntema
Tourklasse KNZ&RV Muiden TRIUMPH TR5/TR5 1968 Groen Dirk Groen Bram Groen
Tourklasse KNZ&RV Muiden CITROEN DS 21 PALLAS 1966 Ab Wheel crazy marcel van de vorst robert boekestijn
Tourklasse Koninklijke IGC TRIUMPH TR 6 1970 Fortuin Robert Fortuin Nog niet bekend
Tourklasse Koninklijke IGC CITROEN DS 21 1971 Haerlem Maurice Abma Paul Reparon
Tourklasse Koninklijke IGC JAGUAR E TYPE 2+2E 1970 Fast Forward 2 Wessel Bosse Irene Steltenpool
Tourklasse Koninklijke IGC ALFA ROMEO 2000 GTV USA 1977 Möller moeder en zoon Jan-Berend Möller Cornélie Möller
Tourklasse Koninklijke IGC Nog niet bekend Nog niet bekend Volgt Cornet-Verberne Karina Cornet-Verberne Karina Cornet-Verberne Karina
Tourklasse KR+ZV De maas MG B 1965 K+M Martijn Verhaagen Karine Koster
Tourklasse KR+ZV De maas Bentley PETERSON SPEED SIX 1949 Parcours C.R. Ouwerkerk volgt
Tourklasse KR+ZV De maas JAGUAR XK 150 1959 BROCADES ZAALBERG- DE BOER Hans Brocades Zaalberg Axel de Boer
Tourklasse NLS De witte ALFA ROMEO 1750 GTV 1971 Il Bialbero Pieter Dethmers Nataliya Ilieva
Tourklasse NLS De witte Lotus Elise S3 2012 Jinx Harm van der Eerden volgt
Tourklasse NLS De witte Rover 3,5 Litre Saloon 1972 Poor Man's Pleasure Willem Smeets Eric Coutinho
Tourklasse NLS De witte MG MG A 1960 Grasveld-van der Vis Maarten Grasveld Wolbrand van der Vis
Tourklasse NLS De witte PORSCHE 912 1968 Haan Ebbie Haan Gerda Haan-Weekhout
Tourklasse NLS De witte Saab 96L 1976 DordtWeg Gerard van de Weg Cox van de Weg